Forum neurologiczne » Urazy » Zaniki pamięci, dezorientacja, odruchy wymiotne po urazie szczęki

Zaniki pamięci, dezorientacja, odruchy wymiotne po urazie szczęki

Witam ok 2tyg temu zostalem uderzony. Nie pamietam jak dokladnie pamietam tyle ze nagle znalazlem sie na ziemi i bolala mnie szczeka i szyja . Na 100% nie upadlem na glow tylko na tulow. Gdy wstalem bylem mocno zdezorientowany nie wiedzialem jak sie tu znalazlen co ja tam wogole robilem itp. Po 2 dniach postanowilem udac sie na pogotowie poniewaz mialem takie objawy jak zaniki pamieci, dezorientacja, odruchy wymiotne myslalem ze to wstrzasnienie mozgu, lekarz zrobil mi badania , przeswietlenie glowy i nic nie wykrylo . Od tego czasu mam zaniki pamieci, bol i sztywnienie karku po prawej stronie od pewnego czasu po jednej stronie glowy dokladnie potylicy zdaje mi sie ze jest troche ciezsza trudno mi to okreslic tak jakby cos uciskalo , nie mam pojecia trudno mi to okreslic a moze take naprawde nic nie mam. Ogolnie od tamtego momentu dziwnie sie czuje. Jednak nie mam problemu z nauka to Co sie naucze na nastepny dzien normalnie pamietam gorzej juz z przypomnieniem wieczorem co np robilem rano . Czy to moze byc jakis uraz mozgu , a moze to na tle nerwowym bo od tamtego momentu duzo sie denerwuje. Z gory dziekuje za odpowiedz. Maciek

Maciek 2012-10-28, 22:45