Wypukłość na głowie

Witam mam na imie Michał mam 19 lat,od ponad roku męcze sie z zawrotami glowy,otęmpieniem,czestymi słabośćiami,mętami w oczach, guą w gardle,problebami z oddychaniem,deorientacja,bólem glowy na czubku,bardzo duża nerwowoscia,wahaniami nastroju,nie mam pojecia od czego to moze byc,rok temu uderzyłem sie w głowe w płat Skroniowociemieniowy i od tamtej pory mam mysli ze to wszystko jest własnie od tego,bo pozostał mi guz (jakas wypukłość licząca 5 na 6cm ) czesto go dotykam i sprawdzam Czy nie rosnie,ten guz jest jak jakas chrząstka głowy,nie wiem co to jest... Byłem u lekarza rodzinnego i stwierdził ze jestem nerwowy ale wrazie czego dał mi skierowanie do neurologa,wiec poszedłem,neurolog zrobił badanie wstepne,odruchy itp,dno oka i stwierdził ze wszystko wporządku,ale według mnie nic nie jest wporządku bo z ka te objawy?.. Od 2 miesiecy pojawiły sie dodatkowe problemy z widzeniem,słabe skupienie wzroku,przymazany obraz,problemy z ostroscią,drzenie obrazu. Prosze o pomoc z rozwiazaniem mojego problemu.. Z góry dziekuje ;))

Michał 2011-06-01, 19:58

W zasadzie objawy nie układają się w jedną całość, przyczyn problemów może być więcej. Myślę, że stres odgrywa znaczną rolę. Bóle głowy mogą być związane z zapaleniem zatok, zaburzenia widzenia ze zmianami w oku. W pierwszej kolejności radzę udać się do okulisty. W dalszej ewentualnie do laryngologa. Po urazie głowy może występować zmiana skórna w postaci guza, które jest wynikiem niewchłoniętej jeszcze krwi i włóknienia.

neuron 2011-06-02, 22:42

Ale to sie utzrymuje sie bardzo długo,czasami mam jakies dziwne mysli,chwilowe zastanowienie,gdzie jestem itp ale to tylko z 3-4 sek i juz wszystko wiem. i często słabne,musze złapac sie za czoło,zasisnąć pięść i lekko kucnąć,i zasłabniecie mija,ale potem czuje sie bardzo otempiony.

Michał 2011-06-02, 23:27