Forum neurologiczne » Guzy czaszki i tkanek miękkich głowy » Wymioty 4 tygodnie po operacji

Wymioty 4 tygodnie po operacji

Witam. mam pytanie dotyczące mojej dziewczyny. Otóż ponad miesiąc temu wykryto u niej guza mózgu. Okazało się, że guz jest umiejscowiony tak, że w całości niemożna go usunąć. Przeszła 4 tygodnie temu operację, która przebiegła pomyślnie i po operacji szybko wracała do siebie i się polepszało. 2 tygodnie po operacji były wyniki histopatologiczne i jest to podobno niezłośliwy guz ganglioglioma, niestety nic więcej na temat wyników nie wiem. Lekarze po otrzymaniu wyników badań kazali jej stopniowo odstawiać leki jakie brała do tej pory po operacji. Tak jak mówiłem, po operacji szybko dochodziła do siebie, a wczoraj zaczęła ją boleć głowa i musiała wziąć proszek i dziś rano miała wymioty. Czy to może być spowodowane odstawieniem leków? czy może to oznaczać coś złego? czy po operacji mogą wystąpić takie objawy? nie znam się, ale możliwe jest to, że ma obrzęk pooperacyjny i po odstawieniu leków teraz to odczuwa? bardzo się o nią martwię i chciałbym, żeby ktoś może powiedział mi więcej na temat tych guzów ganglioglioma, czy można z tym żyć i czy da radę taki guz zahamować ,, uśpić ,, przepraszam bardzo za błędy i z góry przepraszam jeśli założyłem temat nie tam gdzie trzeba. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Sebastian 2016-11-28, 14:56