Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Utrata czucia i zanik krążenia w kończynach

Utrata czucia i zanik krążenia w kończynach

Witam mam pytanie związane z prawdopodobnie neurologią mój brat od jakiegoś czasu traci czucie w kończynach i na całym ciele. ciało jest zimne i zanika krążenie ponadto ma niedowład czyli nie moze sam niczego zrobić miał przeprowadzaną tomografię, rezonans, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego i nic nie wynikło dlaczego robi mu się tak. jest on bardzo młody ponieważ ma 22 lata. proszę o poradę co można dla niego zrobić lub gdzie można go zabrać aby zajął się nim neurolog który poradzi sobie z tym przypadkiem. z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Monika 2013-05-07, 20:06

Hej,
ja mam bardzo podobny problem,
też mam 22lata, pracuje fizycznie
mam zdiagnozowane przemijające ataki niedokrwienne mózgu, od około tygodnia czuje ciągłe drętwienie w stopach oraz takie dziwne uczucie w łydce jakby mnie bolała ale to nie jest ból,ani żaden skurcz.
wyniki badań krwi mam ok, jestem pod opieką neurologa ale następną wizytę mam na listopad. nie wiem co mam robić?gdzie się powinnam udać z tym problemem?

magda 2013-05-15, 16:01

Radzę zapoznać sie z poniższym artykułem
http://www.borelioza.org/materialy_lyme/praca_zbiorowa-neuroborelioza.pdf

Cecylia 2013-05-20, 19:54