Forum neurologiczne » Urazy » Uderzenie tyłem głowy i całą długością kręgosłupa o schody

Uderzenie tyłem głowy i całą długością kręgosłupa o schody

Witam,

7 dni temu spadłam ze schodów i uderzyłam się tyłem głowy o betonową powierzchnię. Spadłam całą długość schodów i dlatego też odczuwałam bóle kręgosłupa i kości ogonowej. Tego samego dnia wieczorem nastąpiły wymioty i drgawki. Wzięłam dużo leków przeciwbólowych i było OK. Następnego dnia od rana czułam się dobrze ale w okolicach południa, nagle zaczełam się strasznie pocić było mi strasznie niedobrze, i trzęsłam się. Poszłam do przychodni, tam wymioty, podobno straciłam przytomność i miałam atak padaczko-podobny. Karetka przyjechała, potem pamiętam już szpital. Było mi znowu strasznie niedobrze, wymioty ból głowy oczodołów. CT tego dnia nic nie wykazało. Następnego dnia to samo. I aż do dzisiaj. C było powtórzone ale nic. Dzisiaj czuje się coraz gorzej, jakiekolwiek zmiany w położeniu głowy (obracanie, kąt nachylenia) i ból, szumy uszne, wymioty. Czy to nie powinno zmieniać się na lepsze a nie gorsze? Prosze oo poradę

Ola 2012-12-23, 12:11