Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Uczucie ciążenia prawej części głowy

Uczucie ciążenia prawej części głowy

Szanowni forumowicze, od kilku miesięcy miewam dziwne objawy pochodzenia centralnego. Prawa strona głowy jest jakby cięższa, czasem zdarzają się jakieś dziwne objawy jakby ktoś wykonał mi silną wibrację na tej stronie. Pewnie chaotycznie piszę, ale sam nie wiem. To mija i wraca, co ciekawe, gdy zapomnę o tym jest ok.
Czasem kręci mi się w głowie, ale rzadko. Dodać powinienem, że jestem poważnie znerwicowany. Głowa mnie nie boli nigdy, ciśnienie raczej w normie, biegam. EKG i echo ok. Zdaje mi się ,że to kwestia nerwów, ale pytam Was, bo sam wiedzy wielkiej nie mam.

Adamos 2010-11-23, 13:49

To mogą być napięciowe bóle głowy. Dokłądniejszą i pewniejszą diagnozę uzyska Pan udając się do neurologa. Wówczas można stwierdzić czy występują odchylenia w badaniu neurologicznym, które mogłyby zostać powiązane z bólem głowy. W leczeniu może Pan stosować niesteroidowe leki przeciwzapalne tj. ibuprom, ketonal lub paracetamol. W razie potrzeby lekarz przepisze mocniejsze środki.

neuron 2010-11-25, 19:34