Forum neurologiczne » Nowotwory układu nerwowego » Ubytek w kości czaszki po operacji oponiaka

Ubytek w kości czaszki po operacji oponiaka

Jestem 3 miesiace od operacji oponiaka. Histopatologia byla dobra z zaleceniem wykonania rezonansu kontrolnego po roku. Ostatnio troszeczke przesadzilem z dzwiganiem i tego samego dnia zauwazylem u siebie male wglebienie w czasce po lewej stronie skroniowej (tam bylem operowany). Wyglada to jak przycisniecie kciukiem po ktorym zostaje maly dolek. Czy jest to cos powaznego, bo wyglada to jak maly ubytek kosci, ktorej nie bylo widac i czuc az do tej pory? Bole glowy mam caly czas i biore tramadol, poniewaz tydzien temu mialem tomografie w zwiazku z tymi bolami. Wyniki tomografii sa dobre, podobno to napiecie lub stres, bo tam nic zlego nie widac. To wglebienie wyszlo mi 5 dni po tomografii, dlatego troche glupio mi iscs do lekarza zaledwie tydzien po takim badaniu. Roznica jest taka, ze bole mam po obu stronach glowy, a zwlaszcza ztylu

Adam69 2011-10-11, 11:23

W zasadzie w 5 dni od badania CT, które było prawidłowe, żadna zmiana nie powinna się pojawić. Najpewniej jest to wynik napięcia, stresu i zmęczenia. Należy jak najwięcej odpoczywać.

neuron 2011-11-08, 10:32