Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Trzęsące się ręce u członków najbliższej rodziny

Trzęsące się ręce u członków najbliższej rodziny

Witam

Prosze Panstwa, mam powazny problem, juz sam nie wiem do kogo z tym sie zwrocic.
Morze zaczne od poczatku !

1.Jestem czwartym dzieckiem w rodzinie ale mam tylko siostre, pierwsze dwoje zmarlo w pieluszkach.Rodzice nigdy nie chcieli na ten temat rozmawiac.Mnie osobiscie zawsze trzesly mi sie rece, nie do konca to widzialem ale po rozmowach z przyjaciolmi potwierdzili ze tak faktycznie bylo. Poczulem ze po spozyciu alkocholu czuje sie pewniej. Niestey z biegiem lat uzaleznilem sie od alkocholu.
Teraz, za tydzien bede mial drugi Detox. Dobrze, jezeli potrzeba niech tak bedzie. Pozniej mam trafic na badania neurologiczne.

2.Mam czworo dzieci, sa bardzo inteligentne i bardzo bobudliwe, w tym troje leworecznych.
Najmlodsza corka ma teraz osiem lat, w wieku trzy i pol roku dostala udaru mozgu, cala prawa stona byla sparalizowana, buzia ,raczka, nozka.
Mieszkam w Londynie. Nawet uniwersytet w Oxfordzie zbaranial.

3.Moj syn jest bardzo pobudliwy. Widze ewidetnie ze trzesa mu sie rece, ma bardzo duzy szacunek w szkole. Ale nie o to chodzi.

Pukam do kazdych drzwi, pukam wszedzie, co z tym problemem neurologiczno-psychiatrcznym zrobic
Wykonam wszystkie badania jakie potrzebne, napiszcie tylko jakie !!
w zamian wysylam wszystkie wyniki badan, dla calow naukowych.
Dla bezpieczenstwa wszystkich dzieci na tym swiecie.

Pawel 2012-09-04, 10:07