Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » To już 3 raz mija i wraca po kilku latach

To już 3 raz mija i wraca po kilku latach

Witam forumowiczów.Mam 51 lat . 10 lat temu trafiłem do szpitala z podejrzeniem SM . Rezonans wykluczył to ponoć wtedy i na przyszłość. Objawami było zmiany czucia w okolicach nosa języka zębów i członka. Od 1 msc mam podobne objawy ale troszkę nasilone. Opuszki palców i końce zmienione czucie- nieaktywny smakowo początek języka, zimne zęby. Osłabienie czucia na prąciu . Osłabione uczucie orgazmu. Pieczenie stóp w okolicach śródstopia.Podobna odczucia w okolicach odbytu. Skóra na twarzy - również zmienione odczucia .
Byłem u 3 neurologów. 2 z nich orzekło że są to objawy wegetatywne i przepisało antydepresanty. Każdy z nich na podstawie badania wykluczył SM . Podejrzewano Beroliozę ale też jej nie ma . Proszę o jakąś wskazówkę jak dalej szukać przyczyny. Póki co mam brać leki i czekać. Biorę je od miesiąca. Generalnie da się przeżyć. Ale sex podupadł. Dodam że uprawiam aktywny tryb życia rower kulturystyka windsurfing itp . Zdarzają się upadki i małe problemy z kręgosłupem

Marian 2015-06-28, 13:38