Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Szukam dziewczyny z epilepsją

Szukam dziewczyny z epilepsją

Część mam na imie Jarek mam 21 lat choruje na epi od 9 lat zachorowałem bo grałem dużo w gry na pegasus telewizyjne mam problemy rodzinne i nie skończyłem szkoły ponieważ nie ukończyłem szkoły bo mi dokuczali że zamulam w szkole i to było nie do zniesienia koledzy sie ode mnie odwrócili rodzina mnie wysłała do pracy na budowie pracuje na rusztowaniu przy dużej wysokości dokuczaja mi w pracy ze wolno robie i że bym sobie szukał dziewczyny w mieszkaniu to samo klade sie spać po pracy i nie daje rady mieszkam z dziadkiem który tez sie ze mnie nabija i mowi ze sobie nie poradze w zyciu i zebym szukal dziewczyny mam problemy z mowieniem i zastanawiam sie czy powiedziec w pracy na co choruje prosze dajcie jakies wskazowki jest naprawde ciezko czujye sie fatalnie nawet szef w pracy sb ze mnie jaja robi nie mam zycia ani w rodzinie ani w pracy brak kolegów i jeszcze dziadek z ktorym mieszkam mnie dobija jestem po 2 silnych napadach

JAREK 2013-10-13, 19:15

Czesc jestem chory na epi od 9 lat mam 21 lat dostalem choroby poprzez gry na pegasus telewizyjne nie mam zycia w pracy ani w rodzinie rodzina sie mnie pozbyla nie ukonczylem szkoly bo mi dokuczali ze zamulam w pracy to samo mowia zebym szukal dziewczyny co za pieklo jest ciezko nieogarniam tego prosze o pomoc :/

JAREK 2013-10-13, 19:25

Witam:

mam pytanko czy jest wogóle jakoś forum z epi bo szukam i szukam i jakos nie moge znalesc. Jestem chory jakies hmm 12 ładnych lat. i dobrze by było miec takie forum lub nawet czacik wiec jesli ktos zna takie stronki prosze o jakis link.
pozdrawiam tych co mnie rozumieja ;P

Maciuś 2013-11-11, 20:33

Witaj za tydzień będę kończyła 33 lata mieszkam na Mazowszu, okolice Warszawy i czuję się bardzo niedowartościowana i samotna. Na padaczkę choruję od urodzenia. Skończyłam studia mgr na wydziale Administracja ale brakuje mi mężczyzny który będzie mnie rozumiał a ja jego. Na obecnym świecie ludzie człowieka z padaczką oceniają za psychicznego. Ważne żeby zrozumieć siebie. Miłość daje bardzo dużo. Jeśli będziesz chciał odezwij się (Nokian) mój nr tel. 517 332 687. Będę czekała na Twoją odpowiedź. Pozdrawiam

Agata 2014-08-14, 15:33

Najważniejsze dla osób z epi to zrozumienie ich problemów i tolerancja ich problemów zdrowotnych przez innych ludzi.To zrozumienie jednak czasem może się tylko zdarzyć przez inne osoby z tymi samymi problemami zdrowotnymi.Moim marzeniem jest wciąż spotkanie dziewczyny która na słowo padaczka zareaguje normalnie ale z dnia na dzień coraz bardziej tracę wiarę że jest jeszcze na to szansa.Skończyłem już 35 lat i jeśli jest w tym kraju szansa na spotkanie takiej dziewczyny to -odezwij się.

Nokian 2014-10-15, 19:59

Czy człowiek z lekką epi jest w tym kraju naprawdę skazany na samotność?Moim marzeniem jest poznanie dziewczyny z epi lub zdrowej rozumiejącej czym jest życie z epi w tym zacofanym kraju.Moje brak nałogów,niekaralność i wiele innych plusów też nie jest doceniane bo moja lekka epi(petit mal)niszczy wszystko.Jeśli jednak jest w tym 50-milionowym kraju osoba płci pięknej chcąca poznać faceta z epi-znajdziesz mnie na portalu Randki24 ,log:Nokian34

Nokian 2014-10-19, 11:49

Witam mam ten sam problem ,co każdy z was . Ale ja nie chcę wiazać się ,mi starczy taka bratnia dusza . Za długo choruje i mam swój wiek , choć mówi się ze w miłości lata się niee liczą . M i by starczyło popisać , pogadać na skeypie . CZY JEST JAKAŚ DZIEWCZYNA ZAINTERESOWANA ? Pawel 40 l

pawel 2014-10-28, 19:06

Czy człowiek z lekką epi jest w tym kraju skazany na samotność?Moim marzeniem jest poznanie dziewczyny z epi lub zdrowej rozumiejącej czym jest życie z epi w tym zacofanym kraju.Ja wciąż Cię szukam.Może nadchodzący rok 2015 będzie szczęśliwym rokiem w którym poznam inteligentną dziewczynę.Jeśli chcesz poznać faceta z epi-znajdziesz mnie na portalu Randki24,log:Nokian34

Nokian 2014-12-28, 15:36

JEŚLI CHCESZ POZNAĆ FACETA Z EPI-ZNAJDZIESZ MNIE NA PORTALU PEŁNOSPRAWNY,LOG:NOKIAN34

Nokian 2015-02-05, 10:01

Jeśli jest w tym kraju woj.mazowieckie,łódzkie,dziewczyna dla której 35-letni facet z lekką epi(petit mal) jest osobą do poznania -znajdziesz mnie na portalu PEŁNOSPRAWNY,LOG:NOKIAN34

Nokian 2015-04-05, 15:53

Wciąż Cię sukam!Jeśli jest w tym kraju woj.mazowieckie,łódzkie dziewczyna dla której 35-letni facet z lekką epi(petit mal)jest osobą do poznania-znajdziesz mnie na portalu Randki24,log:Nokian34

Nokian 2015-05-05, 20:32

Moim marzeniem wciąż jest spotkanie osoby płci pięknej dla której facet z lekką epi (petit mal) też jest facetem ale z dnia na dzień coraz bardziej tracę wiarę że jest jeszcze na to szansa.Dopóki epi ukrywałem w sobie byłem bardzo doceniany przez osoby płci pięknej.Czy dziś liczy się tylko grubość portfela?

Nokian 2015-07-03, 10:52

Strona: 1 | 2