Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Sposoby na pozbycie się tików nerwowych

Sposoby na pozbycie się tików nerwowych

Czy są jakieś skuteczne sposoby, aby pozbyć się tików nerwowych?














Gwiazda 2011-02-26, 15:50

Niektóre tiki nerwowe ustępują same, szczególnie w młodym wieku. Inne należy leczyć farmakologicznie. Zatem radzę skontaktować się z neurologiem.

neuron 2011-02-27, 20:34

Czesc.Odnalazlem naturalny sposob na tiki. Odkad wyjechalem do holandii i zapalilem dzojnta ta meczaca i wstydliwa dolegliwosc przygasla we mnie, pale minimum 2 razy w tygodniu, to mnie uspokaja, szczegolnie przed snem, nie rzuca mnie w lozku jak kiedys. Nie oznacza to ze przeszlo mi calkowicie , ale jestem teraz w stanie to opanowac. Juz nie wstydze sie chodzic po ulicy, ludzie nie patrza na mnie jak na idiote. Tiki dostalem przez uszkodzony nerw w wieku 5 lat. Przez 19 meczylem sie z ta choroba. Znajac polski tok myslenia pewnie uwazacie mnie za narkomana , ale nie obchodzi mnie to, wazne ze to dziala i moge normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie. Jednak to prawda ze palenie czystej marichuany ma wlasciwosci lecznicze, dodam jeszcze ze nie uzaleznilo mnie to w porownaniu do wyrobow nikotynowych. Nie potrafie zrozumiec dlaczego jest to nielegalne skoro moze pomoc tak wielu ludzia w tej stresujacej i meczacej chorobie. Kuracje marichuana prowadze okolo roku, niestety w naszym zacofanym kraju wciaz jest zakazana przez wszechwiedzacych politykow starej daty. Mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni i konopia bedzie sprzedawana jako srodek farmakologiczny na nasza dolegliwosc oraz depresje.

Adik 2014-05-29, 07:53

A i jeszcze cos, neurolog nic nie pomoze , jedynie bedzie ustalac nastepne wizyty i wciskac lekarstwa ktore niby pomagaja, przez blad lekarza wyladowalem w szpitalu , dostalem paraliz calego ciala poniewaz przepisal mi za silna dawke lekarstwa w kroppelkach, nie pamietam juz nazwy.

Adik 2014-05-29, 07:59