Forum neurologiczne » Urazy » Punktoowe bóle całego ciała po skręceniu kręgosłupa szyjnego i potłuczeniu tułowia

Punktoowe bóle całego ciała po skręceniu kręgosłupa szyjnego i potłuczeniu tułowia

Witam jestem 3 miesiace po wypadku samochodowym, na podstawie RTG odcinka szyjnego i ledzwiowego stwierdzono u mnie skrecenie kregoslupa szyjnego i potluczenia tulowia. CHodzimial prawie 2 miesiace w kolnierzy i tyle samo mialam rehabilitacje (jonizacja z lekiem, laser, ultradzwieki i pole magnetyczne). W trakcie rehabilitacji i po niej, mialam okropne bole glowy, bol karku itp (normalna rzeczy przy tych urazach), doszlo mi dretwienie rak, nog, ogolne przemeczenie i oslabienie miesni, a teraz mam jeszcze takie ... uciski, 24h na dobe. Nie jest to w typu rwy kulszowej ktora ciagnie przez cala noge, ale to jest takie punktowe, np ucisk w nadgarstwu, zaraz ucisk w palcu, potem w lokciu, piecie, barku, twarzy-policzki, palce u nogi i tak w kolko. Bylam na MRI odcinka szyjnego a tam nie wykryto rzadnych zmian. To co mi jest? skoro odc. szyjny nie ma zmian:/ bole teraz *przedluzyly* sie juz do odcinka szyjnego i nizej, i rozchodza sie na boli-zebra..

Monika 2010-06-11, 13:31