Forum neurologiczne » Urazy » Pourazowe zawroty i bóle głowy przy strefach gliozy w płacie czołowym i skroniowym

Pourazowe zawroty i bóle głowy przy strefach gliozy w płacie czołowym i skroniowym

Dzien dobry ! Mam pytanie * 10 lat temu miałem uraz głowy Po roku zrobiłem KT neurolog stwierdził ze wszystko jest dobrze Niestety zawroty i bole nie ustepoway Poszedłem raz jeszcze na KT i mam wynik taki*W płacie skronowym lezy obszar płynowu 24x25x15mm lewym 15x14x11mmOdcinkowo poszerzone przezstrzenie podpajeczynówkowe płatów czołowych WNIOSKI Strefy gliozy w ewym płacie czołowym i skroniowym. Jamy pokrwotoczne? obu płatów skroniowych Rozp. nastepstwa urazów głowy Neurolog dał mi skierowanie na REzonans Magnetyczny i powiedział ze musi byc w 100% pewien leczenia Czy to cos powaznego , mam sie czegos obawiac? mam 38 lat Pozdrawiam.

Mirek 2011-05-03, 22:07

Dokładniejszym badaniem jest MR głowy, także koniecznie musi zostać przeprowadzone dla potwierdzenia skutków urazu głowy. Myślę, że nie ma jak na razie większych powodów do obawy, ponieważ są to najpewniej zmiany pourazowe.

neuron 2011-05-03, 22:22

Witam,
Ja mam identyczną sytuacje jak PAn , 10 lat temu uraz, rok pozniej tomografia i wszystko ok, ale nadal czuje sie fatalnie, chcialam zapytac czy mial pan juz rezonans i co wykazal , jakie leczenie i czy czuje się Pan lepiej, zycze zdrowia i pozdrawiam

Ania 2011-08-17, 09:45