Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Pieczenie i kłucie w całym ciele po odchudzaniu

Pieczenie i kłucie w całym ciele po odchudzaniu

Witam,
jestem zrozpaczona , od szesciu lat probuje ustalic przyczyne moich dolegliwosci.Mam 29 lat. Wszystko zaczelo sie po rocznym odchudzaniu meridia-dokladnie sibotrimem kupionym w internecie (teraz stukam sie w glowe)-choc lekarze twierdza ze to raczej nie jest przyczyna moich dolegliwosci. Zaczelam czuc dyskomfort - cos w rodzaju pieczenia i klucia w calym cele.Kilka dni pozniej zemdlalam z utrata przytomnosci, zabrano mnie do szpitala, gdzie epizod na oddziale sie powtorzyl-podobno z wyprezeniem nog. Nastepnie zawroty glowy, poczucie odrealniena,ciagla sennosc.Zrobiono TK glowy,morfologie ,jonogram-bez zmian czynnik reumatoidalny(+),ANA 1,ANA 2( 1:80), Czynnik Waalera Rose(-), EEG-liczne serie oraz okresy fal wolnych delta-theta 3-5 Hz do 60 uv.Wypisano do domu z zaleceniem kontroli neurologicznej+reumatologicznej.Pozniej z zalecen neurologow i i reumatologow panel ANA3 (1:100) lecz zadnego nie zakwalifikowano jako zaden z paskow,rezonans bez zmian.Pozniej zaszlam w ciaze-porod cesarka i w zasadzie objawy sie wyciszyly.Po pol roku czesc objawow zaczela sie znowu pojawiac-neurologicznych,kolejny rezonans-brak zmian,eeg zapis identyczny jak poczatkowy.Zdiagnozowano Hashimoto-cieszylam siie ze jest przyczyna w dodatku nezbyt grozna,ureguluja hormony i zaczne zyc normalnie.Niestety hormony ustabilizowano na poziome TSH 1,9 a objawy nie znikaly.Tak zylam przez 4 lata z napadami uczucia otepienia, 0odrealnienia.Byly dni lepsze i gorsze. W grudniu 2012 objawy neurologczne sie nasilily,kolejny rezonans-podkorowo w istocie bialej prawego plata ciiemieniowego pojedyncza, drobna, nieprawidlowa zmiana o charakterze demienilizacyjnym lub niedokrwiennym. Znow eeg-zapis bez zmian, dopler tetnic, przeplywy, MRI kregoslupa szyjnego-lordoza szyjna zniesiona, wit b 12 , antykoagulant toczniowy (-),Ana 3 1:100,borelioza-1-sze badanie elisa igm 23,8, wb -graniczny (12),kolejne badanie-zlecone przez zakaznka po tygodnu elisa igm 35,6, wb-ujemny. Doszlo drganie miesni w calym ciele+ oslabienie, bol kregoslupa w odcinku miedzylopatkowym i ledzwiowym. Neurolog zlecil badane emg + MRI kregoslupa w odcinku TH. Wizyta u psychiatry bo jestem w stanie przez to wszystko co dzieje sie z moim zdrowiem fatalnym -sama zdecydowalam sie pojsc-dostalam lek przecwdepresyjny -lekarz mowi ze nie postawi dagnozy nerwica,skoro jeszcze lekarze zlecaja badania. Prosze o pomoc, co jeszcze mogloby byc przyczyna moich dolegliwosci,co moge jeszcze zbadac, bo cierpie ja,moja rodzina(boje sie sama zostac w domu) i moj czteroletn synek, ktory mimo ze staram sie nie przy nim,ale widzi jak placze.Bede wdzieczna za kazda sugestie.

Kamila 2013-03-23, 12:08

Jestem po badaniu emg- nerwy + badanie miesnia-wszystkie wyniki podobno ksiazkowe. Moje objawy narastaja,bol brzucha-nie wiem wydaje mi sie ze to miesne,oslabienie miesni-nawet twarzy,.. okropna sennosc, ciagle robi mi sie slabo.We wtorek ide na badanie elektrolitow....brak juz mi sil...

kamila 2013-03-30, 11:12

Elektrolity poza lekkim niedoborem sodu w normie..juz nie wiem co robic

kamila 2013-04-04, 18:32

Wyniki rezonansu kregosłupa: okrężne uwypuklanie się krążka mięzykręgowego typu building z dyskretnym modelowaniem worka oponowego.....wyjasnilam bol miedzy lopatkami a co do dalszych objawow lekarze rozkladaja rece...jestem juz kompletnie zrezygnowana....

Kamila 2013-04-17, 10:00