Forum neurologiczne » Urazy » Osłabienie, szum w uszach i ból głowy po wypadku

Osłabienie, szum w uszach i ból głowy po wypadku

Otóż jakieś 7 tygodni temu uległam wypadkowi. Coś twardego z całym impetem odbiło i uderzyło mnie w głowę, bliżej środka czoła lekko nad prawą brwią. Rozpoznano wstrząśnienie mózgu byłam cztery dni w szpitalu. tomografia tego samego dnia nic nie wykazała, jedynie PLT 123K/uL
Teraz nadal często boli mnie jestem osłabiona, często szumi mi w uszach głowa boli zarówno cała jak i bliżej karku a bardzo często blisko oczodołów. Głównie to boli czoło i cała głowa. Jestem niezwykle drażliwa co mi się nigdy nie zdarzało. Mam duże problemy z koncentracją często zapominam najbardziej realne rzeczy. Musze zapisywać co mam zrobić w ciągu dnia i uważać żeby czasami nie zapomnieć zakupów albo nawet torebki np ze sklepu. Po wypadku jakieś dwa tygodnie miałam nawet w nocy drgawki, pamiętam ze miałam ciało niezwykle sztywne i przygryzłam sobie język. Często łapią mnie różne infekcje i uczulenia. Praktycznie od wypadku nie miałam spokojnego dnia bez jakiegokolwiek bólu czy innych dolegliwości. Po prostu nie jestem sobą.

Asia 2010-06-10, 21:27