Naprężenia mięśni i języka

Witam wszystkich serdecznie.Mam problem od kilkunastu dni borykam się z drętwieniem przeważnie lewej łydki.Nie jest ona ciągły czasami trwa to 3godziny czasami godzinę.Ale jest to co dzień.Oraz bólem lewego mięśnia szyi.Byłem u lekarza rodzinnego dął mi medocalm forte i potas.Albo to zbieg okoliczności ale po tym objawy jakby się nasiliły.Po paru dniach jakiś 5 doszło ślinienie się oraz szczypanie języka i tak jakby jeżyk mi zbaczał na lewą stronę.Byłem znowu u rodzinnego dostałem Wit b12 i skierowanie do neurologa.Ale niestety u nas do neurologa jestem zapisany dopieroż na 12.03.2012.Poszedłem prywatnie do innego neurologa kazał odstawić poprzednie leki i dał Neurovit i Diclac przez 10 dni.Proszki mi się skończyły i zastanawiam się co mam zrobić gdyż do wizyty jeszcze jest dużo czasu.A prywatnie nie wyśle mnie na żadne badania.Wiem ze przez neta nie da rady zdiagnozować ale czy takie objawy są początkiem czymś poważnym.Czy mam się obawiać najgorszego.Parę dni w jakiś 7 brania Neurovitu zacząłem mieć tak jakby skurcze pod językiem.

Wstawię link do zdjęcia języka czy może ktoś mi pomoże stwierdzić czy naprawdę on skręca w lewo.Czasami jak go przysłowiowo wypnę to strasznie się rusza domownicy mówią ze nie.

http://imageshack.us/photo/my-images/535/gggggs.jpg/

Rafal194 2012-01-28, 13:25

Szybciej uda się Panu skontaktować z lekarzem rodzinnym aby wypisał ponownie leki zalecone przez neurologa. Może tez skierować Pana na badania tj. morfologia, sód, potas, wapń, magnez, TSH, ALT, AST, glukoza, wit. B12 oraz kwas foliowy w ramach POZ. Wtedy idąc do neurologa nie pójdzie Pan z pustymi rękami, co pomoże w procesie diagnostycznym i zaoszczędzi trochę czasu.

neuron 2012-02-26, 09:56