Forum neurologiczne » Urazy » Napady złości i agresji po krwotoku i obrzęku mózgu

Napady złości i agresji po krwotoku i obrzęku mózgu

Mój mąz miał wypadek krwotok silny obrzek mozgu minelo 6lat od wypadku a on jest zupełnie innym czlowiekiem irytuje sie z byle powodu doprowadza sie do takiej furii ze poprosyu nie wiem co robic ciagłe zmiany nastroju z napadami agresji ze poprostu juz z dziecmi nie mozemy tego zniesc jestem z tym człowiekiem 20 lat i kocham go ale ostatnio mysle o rozwodzie bo ja zaczynam wariowac kłotnie z byle powodu boje sie jak zostaje z dziecmi bo czasami tak sie awanturuje ze poprostu dzwonia do mnie do pracy i placza a mnie peka serce jak probuje mu pomoc zaproponowac wizyte u lekarza to slysze ze ze mna jest ok nie dawajcie mi powodow to sie nie bende wk........błagam o porade nie chce tez zeby dawac mu jakies silne leki chce zeby normalnie funkcjonowal bo jezdzi autem pracujeitd.co mam zrobic zeby do niego dotrzec i przekonac go ze to jego zachowanie nie jest normalne.

Agnieszka 2011-06-23, 04:47

Nie napisała Pani wyników badań obrazowych, jakich okolic mózgu dotyczył krwotok. Najpewniej jednak chodzi o okolice czołowe i znaczne uszkodzenie kory mózgowej tej okolicy. W takiej sytuacji mąż wymaga leczenia. Należy udać się do neurologa, np. pod pretekstem badań kontrolnych, można wspomnieć o zachowaniu męża, z dużym prawdopodobieństwem taki napad agresji wystąpi w jego obecności, wówczas skieruje męża na konsultację do psychiatry i przepisze leki uspokajające, które w takiej sytuacji są niestety niezbędne.

neuron 2011-06-25, 23:45