Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Nagłe braki czucia w dłoniach pod strumieniem ciepłej wody

Nagłe braki czucia w dłoniach pod strumieniem ciepłej wody

Witam,
Być może to, co napiszę wyda się trochę absurdalne. Zdecydowałam się poszukać odpowiedzi na moje pytanie w Internecie, ponieważ dzisiaj się już poważnie wystraszyłam. Zaczęłam zmywać rano naczynia i w momencie, kiedy moje ręce znalazły się pod strumieniem ciepłej wody nagle przestałam je odczuwać. Patrzyłam na talerz i w ogóle nie czułam, że go trzymam, Tak mam od około 2 tygodni w każdej sytuacji, kiedy mam dłonie pod strumieniem ciepłej wody. Nie wiem jak mam się do tego odnieść.
Bardzo proszę o jakiś komentarz.

Sabina 2011-03-21, 08:47

Czy taka sama sytuacja jest w przypadku innych części ciała? Np. stóp? Ważną informacją jest w takiej sytuacji czy choruje Pani na coś przewlekle. Nie wydaje mi się, aby było to coś nieprawidłowego, szczególnie jeśli temperatura wody jest taka jak ciała.

neuron 2011-03-21, 22:30

Nie, sprawa dotyczy tylko dłoni. Być może nie jest to coś niepokojącego, zważywszy jak Pan napisał, jeśli woda ma zblizoną temperaturę do temperatury ciała. Jednak po prostu dziwi mnie taka sytuacja, ponieważ nigdy coś podobnego mnie nie spotykało. Cóż mogę powiedzieć jeszcze. NIe wiem czy to ma jakikolwiek wpływ, ale mniej więcej w tym czasie zrobiłam kilka razy zabiegi parafinowe na dłonie. Być może to ma jakiś wpływ na czucie w dłoniach.

Sabina 2011-03-23, 08:51