Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Mrowienie rąk i nóg przy pochylaniu głowy

Mrowienie rąk i nóg przy pochylaniu głowy

Witam mam takie pytanko od jakiegoś miesiaca odczuwam dziwne mrowienie rąk i nóg. występuje ono tylko przy pochylaniu głowy do przodu zazwyczaj odczówam mrowienie rąk ale gdy dlużej idę to przechodzi na uda gdy tylko popatrze sie w dół
znowu jak siedze przed komputerem i długo nie schyle głowy a zrobie to po czasie to mrowienie jest najsilniejsze. rano jak wstaje to prawie go nie ma jest slabiutkie. dodam że zaczeło mi sie to gdy zaczłem intensywnie ćwiczyc na silowni . czy ktos wie co to moze być czy ktoś tak mią i się tego pozbył i jak dlugo z tym walczyc bo nie daje mi spokoju.

Jędrek 123 2011-04-14, 13:49

Jędrek zrobiłeś coś z tymi objawami bo ja mam podobne od 3 tygodni jestem po rezonansie magnetycznym głowy i w trakcie załatwiania rezonansu odcinka szyjnego i za nic nie mam pojęcia co to może być podobnie jak lekarze których odwiedziłem do tej pory. Rezonans głowy nie wykazał nic. Objawy wyglądają następująco przy pochylaniu głowy w przód odczuwam mrowienie w plecach i w nogach, czasami nawet w dłoniach nie mam już siły chodzić po lekarzach to po pierwsze i nie wiem już do kogo się udać. Bo o wizycie u neurologa i neurochirurga nikt mnie nie pocieszył.......
Pisz

Maciek 2011-09-06, 07:52

Witam od jakiegos tygodnia mam te same obiawy co wy i bardzo mnie to niepokoi, tez cwicze na silowni i wlasnie 2tyg temu wznowilem treningi po 2miesiacach przerwy, moze to skutek intensywnych treningow ?

borys 2012-02-27, 13:04

Mam podobnie... i zdiagnozowane stwardnienie rozsiane...

Dusia 2012-10-17, 15:53

Gram w piłkę chodze na siłownie czasami basen .. po świetach czyli jakieś 2 tyg temu zaczęły mi sie pojawiac wasze przypadki kiedy schylam głowę czuje mrowienie od szyi do pasa , jestem ciągle zmęczony chce mi sie spać :( pytanie teraz do Was co to może być ?/ jeżeli mieliscie takie przypadki to proszę sie podzielić doswiadczeniem .. czy jest to spowodowane zbyt dużym wysiłkiem fizycznym ? niedoborem witaminy b12 ?

Damian 2013-04-17, 22:38

Tez tak mam od tygodnia i mnie to nie pokoi dla tego jutro idę do lekarza i zapytam się od czego to możne być.Myślę ze od pobicia bo zostałem pobity 4 miesiące temu i miałem uraz głowy ale Tomografia nic nie wykazała

Granda 2013-08-14, 17:54

Czytalam wszystkie te fora trafilam z podobnymi objawami do neurologa ogólne zdrętwienie prawej reki i dretwienie nóg podczas pochylania glowy .. niestety rezonans wykrył dużo ogniw na mózgu i zdiagnozowali stwardnienie rozsiane.. nie bagatelizujcie sprawy warto wszystko sprawdzić.. pozdrawiam i nie życze podobnych diagnoz

manka25 2013-10-13, 18:35

Do Jędrek
Mozesz napisac co Ci zdiagnozowano?

Radek 2016-01-09, 11:31

No u mnie to samo i niestety stwardnienie

Tomek 2017-01-25, 04:24