Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Mrowienie, drętwienie, zmęczenie lewej ręki i nogi, łzawienie lewego oka

Mrowienie, drętwienie, zmęczenie lewej ręki i nogi, łzawienie lewego oka

Witam
Ponad miesiąc temu przez ponad tydzień miałam uczucie drętwienia, mrowienia lewej nogi i lewej ręki, do tego dochodziło lekkie łzawienie lewego oka, pojawiła mi się tez przez chwilę bezbarwna plama z boku oka, przesuwała się w lewo i zniknęła. Miałam tez ból z lewej strony od sera przez pache do łopatki, może jakiś nerwoból,ale czułam go przez tydzień. Po prawie dwóch tygodniach wszystkie objawy zniknęły. Teraz znowu zaczynam czuc mrowienie i drętwienie lewej ręki, nogi, podczas chodzenia czuję zmęczenie nóg od kolan w dół, do tego czucie mokrości w lewym oku.
Co to może być, jakie badania powinnam wykonac i do kogo najpierw się wybrać. boję się że to SM, jestem w wieku 30 lat, ale nie mam w rodzinei pryzpadków SM.

Iga 2011-08-22, 13:15

Takie objawy mogą wynikać np. z migreny. Radzę udać się do lekarza POZ, który zleci podstawowe badania krwi i rozważy konieczność konsultacji neurologicznej, na którą zwykle czeka się długo. Dlatego lepiej udać się wpierw do lekarza POZ.

neuron 2011-08-23, 22:11

Skoro to z migreny to chyba powinna mnie głowa boleć, a mnie nie boli.

Iga 2011-08-26, 09:43