Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Mimowolne ruchy części ciała, drżenie mięśni, bóle w różnych miejscach ciała

Mimowolne ruchy części ciała, drżenie mięśni, bóle w różnych miejscach ciała

Witam.Przynajmniej raz w roku od kilku lat chorowałam na korzonki (zawsze lewa strona)Od jakiegoś czasu rzadko pojawiał się po lewej stronie pleców dość ostry i krótkotrwały ból. Usg narządów wewnętrznych nie wykazało nieprawidłowości. Po tym jak spędziłam 2 dni siedząc w sali wykładowej ból w tym samym miejscu się nasilił i objął ponadto stronę prawą. Pojawiły się także ostre bóle mięśni znajdujących się pod żebrami po obu stronach. Odczuwam także drżenie mięśni w całym ciele i bóle kłujące w różnych miejscach ciała, momentami mrowienie stóp, rąk, twarzy. Te wszystkie objawy pojawiły się w przeciągu trzech ostatnich dni po dłuższym siedzeniu. Raz zrobiło mi się słabo w tym czasie. Póki co nie zlecono mi żadnych badań, ja się jednak niepokoje, że coś jest nie tak. Lekarz stwierdził, że to na tle nerwicowym. Dlatego mam pytanie: jakie badania pana zdaniem powinnam wykonać, by się dowiedzieć co się dzieje ? No i czy to objawy tylko nerwicowe? Dodam, że mam 34 lata. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Ewa 2013-12-05, 18:59