Forum neurologiczne » Urazy » Lekki ucisk i oszo³omienie po urazie g³owy

Lekki ucisk i oszo³omienie po urazie g³owy

Hey mam 21 lat. podczas meczu w pi³ke zdezy³em sie g³owa w g³owe .dosta³em mniejwiecej po prawej str troche wyzej od ucha i blizej twarzy.zaznaczam ze to by³o dosc lekkie zdezenie.to by³o 3 dni temu.wyskoczy³ maly guzek bolacy przy dotyku.potem wieczorem mia³em dziwne uczucie jakbym by³ troche wypity a potem mia³em uczuce lekkiego bolu g³ tzn ucisku na gorze g³ a potem w przedniej jej czesci.kilka razy pojawi³o mi sie takie uk³ucie po drugiej str tamtego miejsca ale tez w okolicy urazu.niedobrze mi raczej niejest chociaz moze 1 raz na wieczur mia³em jakos dziwnie w ustach ale teraz raczej wszystko wraca do normy.no moze tylko sie czuje lekko nawalony niekiedy.ale jak sie czyms zajme to jest ok. mam pytanie czy mog³ to byc lekki wstrzas mozgu??? czy te objawy to moga byc z tym zwiazane??? bo kiedys pamietam mia³em podobne uczucia i objawy ucisku itp i mia³em TC na ktrej nic nieby³o.chyba ze zrobi³ sie jakis guz albo tetniak??? bo ten guzek na g³owie jest juz coraz mniejszy

kupis 2010-09-15, 09:48

My¶lê, ¿e objawy s± wynikiem wstrz±¶nienia mózgu. Dla pewno¶ci lepiej skonsultowaæ siê z lekarzem. Tymczasem radzê du¿o odpoczywaæ, nie przemêczaæ siê czytaniem czy ogl±daniem telewizji.

neuron 2010-09-19, 21:00

Witam wszystkich
mam brata w wieku 23 lat od 4 tygodni le¿y w szpitalu mia³ pêkniecie krwiaka w tej chwili otwiera oczy nie wiadomo czy rozumie nie mówi lekarze mówi± ¿e ma du¿y uraz lewej pó³kuli mózgu i ¿e nie wszystkie komórki siê odbuduj± du¿o komórek ma uszkodzonych ma wyciêty do tej pory p³at czaszki i wszyte w brzuch i jest du¿a opuchlizna g³owy czy wszyscy co mieli pêkniecie krwiaka mieli co¶ takiego i czy jest jaka¶ szansa ¿e wyjdzie z tego ??
Proszê o jak±¶ odpowiedz

anonim 2011-01-11, 23:48

I wyszed³ brat z tego?

xxxizka 2012-09-02, 00:00