Forum neurologiczne » Urazy » Lekki ucisk i oszo這mienie po urazie g這wy

Lekki ucisk i oszo這mienie po urazie g這wy

Hey mam 21 lat. podczas meczu w pi趾e zdezy貫m sie g這wa w g這we .dosta貫m mniejwiecej po prawej str troche wyzej od ucha i blizej twarzy.zaznaczam ze to by這 dosc lekkie zdezenie.to by這 3 dni temu.wyskoczy maly guzek bolacy przy dotyku.potem wieczorem mia貫m dziwne uczucie jakbym by troche wypity a potem mia貫m uczuce lekkiego bolu g tzn ucisku na gorze g a potem w przedniej jej czesci.kilka razy pojawi這 mi sie takie uk逝cie po drugiej str tamtego miejsca ale tez w okolicy urazu.niedobrze mi raczej niejest chociaz moze 1 raz na wieczur mia貫m jakos dziwnie w ustach ale teraz raczej wszystko wraca do normy.no moze tylko sie czuje lekko nawalony niekiedy.ale jak sie czyms zajme to jest ok. mam pytanie czy mog to byc lekki wstrzas mozgu??? czy te objawy to moga byc z tym zwiazane??? bo kiedys pamietam mia貫m podobne uczucia i objawy ucisku itp i mia貫m TC na ktrej nic nieby這.chyba ze zrobi sie jakis guz albo tetniak??? bo ten guzek na g這wie jest juz coraz mniejszy

kupis 2010-09-15, 09:48

My郵, 瞠 objawy s wynikiem wstrz捷nienia m霩gu. Dla pewno軼i lepiej skonsultowa si z lekarzem. Tymczasem radz du穎 odpoczywa, nie przem璚za si czytaniem czy ogl康aniem telewizji.

neuron 2010-09-19, 21:00

Witam wszystkich
mam brata w wieku 23 lat od 4 tygodni le篡 w szpitalu mia p瘯niecie krwiaka w tej chwili otwiera oczy nie wiadomo czy rozumie nie m闚i lekarze m闚i 瞠 ma du篡 uraz lewej p馧kuli m霩gu i 瞠 nie wszystkie kom鏎ki si odbuduj du穎 kom鏎ek ma uszkodzonych ma wyci皻y do tej pory p豉t czaszki i wszyte w brzuch i jest du瘸 opuchlizna g這wy czy wszyscy co mieli p瘯niecie krwiaka mieli co takiego i czy jest jaka szansa 瞠 wyjdzie z tego ??
Prosz o jak捷 odpowiedz

anonim 2011-01-11, 23:48

I wyszed brat z tego?

xxxizka 2012-09-02, 00:00