Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Falowanie z tyłu głowy, sztywnienie karku i zaburzenia koncentracji

Falowanie z tyłu głowy, sztywnienie karku i zaburzenia koncentracji

Witam, od około 2-3 tygodni miewam dziwne falowanie z tyłu głowy i sztywnienie karku, odczuwam również, że nie potrafię się na niczym skoncentrować, mam milion myśli na sekundę, jak jadę np. autem boję się że zemdleje ponieważ mam takie dziwne uczucie słabości, mam też mały problem ze wzrokiem i to nie że nic nie widzę czy coś takiego ale wiem że jest z nimi coś nie tak (nie potrafię wyjaśnić) wydaje mi się że mam duże ciśnienie w głowie, byłem u neurologa zrobiłem TK głowy i wyszło OK, byłem u laryngologa i z błędnikiem również wszystko ok (lekarz mimo tego zapisał mi betaserc) byłem u kardiologa robiłem echo serca ekg i również wszystko okey, nie wiem już co robić, zauważyłem również, że mam takie jakby zawiechy i jestem otępiały, nie potrafie wytłumaczyć tego uczucia ale jest one fatalne, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć gdzie mam się z tym zwrócić lub co mi dolega?? będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Piotr 2011-07-19, 14:55

Trudno podać konkretną przyczynę, szczególnie jeśli neurolog. laryngolog i kardiolog wykluczyli wszelkie przyczyny. Czy możliwe, że są to bóle migrenowe?

neuron 2011-07-20, 23:11

Nie wydaje mi sie że migrena, dodatkowo mam szczękościsk i taką nie pewnośc w sobie np budze sie w nocy i juz nie moge spac

Piotr 2011-07-21, 08:37

Pobudzenie OUN o charakterze przekrwiennym dają nam podobne objawy. Objawy o których piszesz nie są trudne do leczenia- skorzystaj z wizyty u dobrego homeopaty, z pewnością sobie poradzi.

cerebell. 2011-07-22, 20:56

Mógłbyś jakoś rozwinąć myśl? myślisz ze to sie uda? ja już mam dosyc tego tak mnie z tyłu głowy ściska ze nie wiem już co mam robić i gdzie iść, czekam na odpowiedz,pzdr

Piotr 2011-07-24, 19:44