Drżenie głowy

Witam! mój problem wiąże się z tym iż od pewnego czasu.. bodajże 15 roku życia zaczęła drżeć mi głowa. Następnie objawy się nasiliły i coraz bardziej to się ukazuje np. jak jestem w towarzystwie, zjeść nie mogę w publicznych miejscach nie wspominając już o wypowiedziach ustnych przy tablicy. Obecnie chodzę do 1 klasy szkoły średniej i straszne mam objawy, na lekcjach nie mogę ruszać głową w ławce bo zaraz dopadają mnie drgawki. Ostatnio zauważyłam, ze też nieraz oczy mi mrugają tzn. powieki jak i dłonie. Nie wiem co mam robić, boję się porozmawiać o tym z mamą a nie mówiąc już o lekarzu :(

K 2012-11-06, 21:24

Musisz porozmawiać z mamą i iść z nią do lekarza.
Być może neurolog skieruje cię na badania, bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Nic się nie bój wszystko będzie dobrze, a teraz ...
do MAMY raz dwa!

kasia 2012-11-14, 12:22

Witam , mam taki problem ,że drży mi głowa i to strasznie przeszkadza w życiu , ponieważ idę na rozmowę o pracę np i wtedy się zaczyna;/ Muszę niestety przyznać ,że lęczę się na schizofrenie paranoidalną byly dwie psychozy ale teraz jestem w remisji omamów nie ma ani żadnego wycofania społecznego . Tylko ,że na początku choroby dostałam skierowanie na badanie neurologiczne nie poszłam... , czy jest to aż taka silna nerwica czy może być to właśnie problem związanym z czymś neurologicznym?

Marzena 2013-04-16, 12:13