Drętwienie tyłu głowy

Witam, mam 23 lata od grudnia mam pewną dokuczliwą dolegliwość..... drętwieje mi tył głowy i bok po lewej stronie oraz co jest najgorsze jakoś macha mnie na nogach, nawet jak siedzę....
Byłam u neurologa, powiedział że to od naczyń i przepisał mi lek Flunarizinum, biore go juz ponad tydzień, a wczoraj jak wzięłam tabletkę to po 20 minutach jakoś dziwnie się poczułam i poczułam jak serce mi wali, zmierzyłam ciśnienie 150/80 i puls 116, przez jakies 1,5 h nie mogłam zasnąc oraz czułam jak mięśnie mi skacza.... zreszta od czasu brania tych leków strasznie i dokuczliwie bolała mnie głowa i byłam okropnie senna (ale wiedziałam ze tak może być)ale co z tym ciśnieniem i pulsem? mierze sobie regularnie i zawsze jest wszystko ok......
nie wiem czy to od tej tabletki??
mój neurolog na urlopie..... nie wiem co mam robić, dzisiaj tez źle się czuje....
nie wiem czy to ma znaczenie, ale jestem prawie 6 m-cy po porodzie, w ciąży miałam anemie i teraz mój neurolog mówił ze w morfologi mam niska krwinkę czerwona i niska b12 243(211-911)
proszę o poradę, bo już mam dość

Beata 2010-03-17, 17:21

Mam nadzieję, że nie jest Pani w trakcie karmienia piersią, ponieważ wówczas stosowanie leku jest przeciwwskazane. Dolegliwości mogą być spowodowane złymi wynikami morfologii. Należy w takiej sytuacji zgłosić się do lekarza rodzinnego i rozpocząć leczenie niedokrwistości.
Lek nie powoduje działań niepożądanych w postaci wysokiego tętna. Jednak taką sytuację należy zgłosić jeśli nie neurologowi to rodzinnemu.

neuron 2010-03-26, 15:33

Odstawiłam te leki, piersią nie karmie, morfologie robiłam jest ok tylko powyżej mam wskaźnik pdw 66% , ferrytyna z 12,5 wzrosła na 18,9 (10-291) żelazo z 29 na 63 (50-150) a b12 mi spadła na 233, czy moje dolegliwości mogą być od tej witaminy?? wzięłam już 5 zastrzyków i zawroty głowy już ustąpiły, ale jakoś w ciągu dnia słabo jeszcze mi się robi i ta głowa (lewa strona drętwieje) taka pijanawa się robię......

Beata 2010-03-29, 19:46

Rodzinna wspomniała mi o sm..... !!!! jestem w panice.........

Beata 2010-03-29, 19:50