Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwienie prawej części ciała łacznie z twarzą

Drętwienie prawej części ciała łacznie z twarzą

Witam mam taki problem od dlurzszego czasu dretwieje mi prawa ,reka i prawa czesc twarzy ,mam tez zabuzenia widzenie .Lerzalam w szpitalu z tego powodu mialam wykonana tomografie glowy ale bylo wszystko ok ,wykonano mi tez rezonans glowy wszystko tam tez ok wykazalo tylko stan zapalny zatok .Plyn mozgowo rdzeniowy tez ok .A pomimo tego dretwieje mi prawa reka i twarz coraz silniej w rozpoznaniu mi napisano Encefalopatia niejasnej etiologi.Zespo piramidowy prawostronny Parestezje prawostronne .Infekcja dróg moczowych.Obserwacja nieukonczona .
Jakie jeszcze mozna wykonac badania zeby sie czegos wiecej dowiedziec na temat tych dolegliwosci utrudniaja one wykonywanie prostych czynnosci np w kuchni coraz czesciej spadnie mi szklanka
prosze o podpowiedz co z tym zrobic

Marzena 2012-06-05, 16:13

Można jeszcze wykonać usg tętnic szyjnych (wykluczyć zwężenie tętnic), rozszerzyć badania laboratoryjne krwi np. o hormony i jony w tym wapń zjonizowany.

neuron 2012-06-07, 19:48