Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwienie policzka i żuchwy, stan podgorączkowy

Drętwienie policzka i żuchwy, stan podgorączkowy

Witam, od prawie 3 miesięcy nie pracuję z powodu złego samopoczucia (stan podgorączkowy, drętwienie twarzy, bóle zębów, wrażliwe dziąsła, spadek masy ciała, wypadanie włosów, problemy ze snem, zatkane uszy, biały nalot na języku, bóle gardła).
Zaczęło się od kanałowego leczenia zęba i wkręcenia w niego 2 wkładów z metalu. Kilka dni później stan podgorączkowy (37,2 - 37,5 trwa do dziś). Odwiedziłam 9 stomatologów, zrobiła rtg zęba, pantomogram i nawet 3d. Nic nie wyszło, ale i tak wykręciłam te śrubki i dentysta zrobił endo i odbudował mi zęba na włóknie szklanym.
Objawy nie ustąpiły, a w międzyczasie byłam u laryngologa (zdjęcie zatok - ok) i wg niego jestem zdrowa, neurologów dwóch (jeden dał leki na padaczkę i uszkodzenie nerwu twarzowego, których nie biorę, u drugiego leczę się do dziś). Morfologia w normie, OB, TSH, CRP też. Borelioza wynik ujemny.
Wynik RM głowy bez kontrastu i z kontrastem: Do wewnątrzczaszkowego odcinka lewego nerwu V przylega naczynie mogące powodować konflikt naczyniowo - nerwowy. W prawym płacie potylicznym drobne zniekształcenie żylne. Poza tym ok.
Biorę leki na neuralgię nerwu i witaminy, ale efektów nie widać.
P O M O C Y !!! jestem tym wszystkim podłamana!

Ps. Co oznacza wynik rezonansu???

Ania 2012-11-14, 17:59