Drętwienie lewej nogi, twarzy

Witam
Bardzo proszę o pomoc.
Od kilku miesięcy mam objawy typu, drętwienie, cięzkość nogi praktycznie tylko lewej. Zaburzenia koncentracji i pamięci. Zdarza się też osłabienie lewej ręki. Twarz mam taką dziwną, jakby nie moją.
Mialam zrobiony rezonans głowy i wynik następujący: W podkomorowej istocie bialej regionu ciemieniowo-czolowego lewej półkuli mózgu stwierdzono obecność pojedynczych, bardzo drobnych ognisk śred. do 2mm, o podwyższonym sygnale w obrazach T2-zależnychi sekwencji FLAIR, bez cech ograniczenia dyfuzji i wzmocnienia po podaniu środka kontrastowego. Ogniska mają niespecyficzny charakter-naczyniopochodny? demielinizacyjny?. Pozostałe struktury bez zmian.

Dodam, ze jestem po ablacji (zespół WPW), czasami zdarzają się zakłócenia rytmu serca. Po konsultacji kardiologicznej, bez wskazań farmakologicznych.
Wykonuję pracę siedzącą, mam stwierdzone wady w części lędźwiowej kręgosłupa. Bardzo proszę o ewentualne podpowiedzi co dalej mam robić. Neurolog stwierdził, że nie są to zmiany, które powinny mnie niepokoić, ale objawy są bardzo uciążliwe.

Dorota 2014-01-22, 22:42