Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwienie kończyn i mroczki przed oczami przy zmianach naczyniowych w mózgu

Drętwienie kończyn i mroczki przed oczami przy zmianach naczyniowych w mózgu

Witam ,mam dosyć dziwne pytanie.otóż drętwiałyi bolały mnie ręce .po wizycie u ortopedy i braku cieśni nadgarstka zostałam skierowana na oddział neurologiczny .w rezonansie wyszły 2 małe ogniska hiperintensywne niespecyficzne świadczące być może o demienilizacji naczyniowej.zrobiono m powtórne badanie tym razem rezonans z kontrastem.zmiany te same.stwierdzono więc ,że to są zmiany naczyniowe.ale jednak niepokoi mnie coś *mroczki przed oczami,ciągłe zmęczenie bóle i drętwienie rąk i nóg,nie mogę chodzić po schodach,zanik mięśni w dłoniach.czy mam dać sobie spokój i leczyć się na zmiany naczyniowe czy powinnam zrobić coś jeszcze.bardzo proszę o pomoc bo te dolegliwości napadają mne znienacka i trwają kilka dni a potem jest całkiem dobrze.bywają takie dni ,że ciężko wstać jest mi z łóżka.wspomnę również o częstych bólach głowy.pozdrawiam

MONIKA ,28 LAT 2010-09-26, 18:59

Czy oprócz badań obrazowych wykonano inne badania np. laboratoryjne? Proszę napisać jakie to były badania i nieprawidłowości. Opisane objawy odpowiadają faktycznie zmianom niedokrwiennym, należy teraz ustalić ich przyczynę.

neuron 2010-09-29, 16:53