Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwienie ciała, zaburzenia czucia rąk i nóg, zaburzenia wzroki i drgawki

Drętwienie ciała, zaburzenia czucia rąk i nóg, zaburzenia wzroki i drgawki

Witam od 3 lat zmagam się z jakąś chorobą a niewiem co to lekarze wsumie jak dotąd też nie niejest to nerwica ani kręgosłup kardiolog ok laryngolog ok a objawy to Dretwienia ciała(nogi ręce twarz głową język) zaburzenia czucia rąk i nóg zaburzenia wzroku drgawki z uczuciem zimna jak w parkinsonie przeskoki serca ból głowy z uczuciem gorąca prądów ból włosów prąd w kregoslupie prądy w nogach i rękach ból stóp po ustaniu drgania skurcze powieki hiperwentylacja. To też nie tezyczka. A więc proszę o pomoc
Czy to sm

Martina 2013-12-19, 20:23

Witam
Mam podobny problem który zaczoł sie 1,5 roku temu 6 miesiecy temu odczuwalne na tyle ze poszedłem do lekarza padło na zatoki zrobiłem operacje i zadnej poprawy, zrobiłem masę badan i nic , W płynie mózgowo rdzeniowym podwyzszona ilosc białka .Horror zaczoł się miesiac temu , gorączka lub temp 33,7c dreszcze . Najgorsze , u mnie doszło do przesuniecia się oka ,ciągłe uczucie jakby cos mnie piekło pod skórą głowy , czasami jakby cos mi chodziło po głowie do tego te objawy co ty napisałaś. Z zatok leci mi ciągnoca lepka wydzielina która na posiweach nie wyszła , Lekarze twierdza ze jetem zdrowy a ja nie moge normalnie funkcjonować , Obecnie jestem na antybiotyku augmentin od 22dni , objawy zmniejszaja się .

sebastian 2013-12-23, 22:12

Proponuje zrobic badania na borelioze i choroby odkleszczowe lacznie z chlamydia i to w dobrym laboratorium

iko 2014-01-03, 23:27

Zobacz revitum. pl , maja bardzo dobra diagnostyke.
Zrob testy na grzybice.
Z augmentinem lepiej uwazaj, rozwala watrobe skutki uboczne moga byc gorsze od samej choroby.
Doxycyclina z flukonazole naprzedmian.Albo oxyterecyna jest jeszcze lepsza.

Barbasr 2014-01-08, 06:42