Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwieie rąk i nóg przy nerwicy, astmie i niestabilności kręgosłupa szyjnego

Drętwieie rąk i nóg przy nerwicy, astmie i niestabilności kręgosłupa szyjnego

Od dwóch lat mam dziennie drętwienie rąk i nóg odczuwane w czasie leżenia,przy siedzeniu lekkie drętwienie.Lecze sie ne nerwice natręctw okolo 9 miesięcy .Mam astme,uczulenie na kurz,niestabilność kręgosłupa zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędzi niektórych kręgów i trzon kr c4 ulega nadmiernemuprzesunięciu ku tylowiw stosunku do kręgu c5.Rozpoznaną boleriozę od roku ale z badań wynikło że za mało jest krętek zeby brać leki więc co pół roku robie badania elisa.Mam jeszcze różne objawy osłabienie,senność,czasem ból w klatce piersiowej,częste oddawanie moczu,słaba pamięć,szybko sie męczę,bóle gardła,bóle w czasie miesiączki stawów łokciowych i kolanowych.Kilka objawów mi przeszło po tabletkach tak jak nerwowość,kołotanie serca,lęki,natrętne myśli,bezsenność.Większość objawów może być przez nerwicę,biore dalej eliacea lub nexpram i zomiren,półtorej miesiąca temu lekarz dopisał neurovit ale te drętwienia nie przechodzą.Robiłam rezonans magnetyczny głowy i wszystko ok.Jakie badania moge jeszcze zrobić na te dretwienia i skąd one mogą być?

Dodam jeszzce że 2 razy miałam drętwienie lewej strony brody.

Basia 2012-07-18, 15:16