Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Ciągłe drętwienie prawej ręki od długiego czasu

Ciągłe drętwienie prawej ręki od długiego czasu

Witam:) ** postanowilam napisac tutaj poniewaz mieszkam w Anglii i ciezko tu z porada specjalistyczna, od prawie dwoch miesiecy borykam sie z ciaglym nieustajacym wrecz dretwieniem calej reki,zaczelo sie to nagle od tak,ani nic nie dzwigalam ani nie przesililam reki,zajmuje sie tylko domem i dziecmi ,wiec takie tam czynnosci domowe, wiec tak nagle zaczelo mnie kluc w prawej lopatce jakby ktos wbijal igle i nieustepowalo nawet na chwile,nieprzespana noc jedna druga itd potem przeszlo to na dretwienie reki wlasnie i tak od tamtej pory caly czas,nie moge nic dlugo robic ta reka a jestem prawo reczna wlasnie,nawet po kilku minutach trzymania telefonu dretwienie jest mocniejsze,ubicie kolteltow jest tez zbyt uciazliwe dla tej reki,czasami nie moge nawet dlugo pisac nic.teraz od kilku dni ,trzech moze zaczynam odczuwac bol w lewym ramieniu ,barku bardziej przy odcinku szyjnym,chodze tu po lekarzach ale nie chca zrobic przeswietlen i czekam na fizjoterapie,chodzilam na nia juz ponad rok temu z kregoslupem i nie dalo mi to zbyt duzych efektow.kregoslup tez mnie pobolewa ,po dluzszym chodzeniu,sedzeniu,a gdy za szybko wstaje jakby cos mi przeskakuje w krzyzu i nie moge sie wowczas ruszyc wcale przez chwile. bede wdzieczna za jakas porade.
Dodam jeszcze ze napoczatku byly problemy z glebszym oddechem,bol jakby wowczas przeszywal ramie,teraz jak sie poloze i wezme glebszy wdech tez jakby czuje takie ciagniecie w ramieniu od szyji do ramienia jakby,ciezko to opisac**. Pisalam wlasnie o tym niedawno i dziekuje za odpowiedzi,, ale od kliku dni czuje sie gorzej,dretwieje mi kregoslup,teraz i lewa reka tez,nie moge ruszac moco szyja,,,czasami czuje jakby mi cos strzykalo w szyji i az taki pradujacy bol idzie az z tylu glowy czuje ,,w sumie caly czas jakby,boli mnie glowa czesto,a staram sie nie robic praktycznie nic,zeby nie obciazac,ale i tak to nic nie daje.bola mnie nogi bo i w ledzwiowym kr czuje bol i dretwienie,w sumie ani odpoczynek ani tabletki nic nie daja.coraz bardziej mnie to martwi.

Aleksandra 2012-01-28, 10:44

Niewiem czemu nie moge znalesc swojego postu tutaj tylko przez google,tak jakby znikalo gdzies i nie ma,a mi zalezy na odpowiedzi pana doktora ,dziekuje

Aleksandra 2012-01-29, 10:56