Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Ceny zakupu i szanse na refundację schodołazu dla osoby niepełnosprawnej

Ceny zakupu i szanse na refundację schodołazu dla osoby niepełnosprawnej

Mój tata nie chodzi. Mieszkamy na trzecim piętrze w bloku. Chcemy mu kupić schodołaz. Jakie schodołazy są najlepsze na rynku? Jaka jest ich cena? czy są refundowane przez NFZ? Czy schodołazy się sprawdzają dla takich osób jak tata?














Boma 2011-03-20, 13:33

Możliwe jest dofinansowanie, przykład: http://www.schodolazy.pl/baner-graficzny/6,dofinansowanie
Ceny zależą od modelu i firmy, w granicach 12-20 tys złotych. Najlepiej skonsultować się z lekarzem rodzinnym, ponieważ potrzebne jest zaświadczenie lekarskie stwierdzające potrzebę takiego urządzenia.

neuron 2011-03-20, 21:39

Mi się dobrze zamawiało schodołaz poprzez portal www.uzywane-schodolazy.pl. Szybki kontakt, poza tym, zrobili mi na miejscu w ich sklepie w Nowym Dworze przeszkolenie jak taki sprzęt poprawnie używać. Polecam każdemu, kto opiekuje się osobą niepełnosprawną.

sebix 2015-01-16, 13:35

Jakiś czas temu musiałem wypożyczyć schodołaza dość nagle i wtedy szybko zajęli się sprawą ludzie z serwisu www.uzywane-schodolazy.pl. Mogę polecić, działają bardzo sprawnie a przy tym mają dość rozsądne ceny zarówno przy wynajmie, jak też sprzedaży.

antek 2015-08-17, 10:22