Forum neurologiczne » Urazy » Brak prześwietlenia po urazie głowy

Brak prześwietlenia po urazie głowy

Witam mialam 2 tygodnie temu wypadek samochodowy bylam zmuszona wyskoczyc z jadacego auta gdyz sie zapalilo .nie pamietam momentu wyskoczenia lecz gdy sie odcknelam mialam paraliz calego ciala w szpitalu stwierdzono wstrzasnienie mozgu oraz rane tłuczona glowy (szycie 4 szwy) na obserwacji bylam 2 doby poczym wypisano mnie w stanie dobrym . mialam miec tomografie komputerowa lecz z niej zrezygnowano z powodu szybkiego ustepowania dolegliwosci . teraz sie boje o krwiaka mozgu kazdy z otoczenia jest zdania ze powinni mi zrobic to przeswietlenie poniewaz moge umrzec strasznie sie boje prosze o odpis czy naprawde lekarz powinien zrobic mi tomografie ?

Kasandra 2013-08-14, 19:27

Tak pod opieką neurologa powinnaś zrobic badania oraz tomografię czaszki i rezonans ponieważ czasem nie widoczne objawy maja kiepski skutek mnie uderzyła szafka w głowe zwymiotowałam i mdlałam ale natychmiast pojechałam do szpitala na prześwietlenia nic nie wykazało ale mam zdjecie na płycie w razie jakiś powikłań

ania 2013-08-20, 20:05

Nie ma co ryzykować teraz dużo nie trzeba żeby człowiek skończyl życie pozdrawiam i zycze zdrowia

ania 2013-08-20, 20:06