Forum neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Ból stopy, uda i niedowład nogi przy ognisku hiperintensywnym przy rogu potylicznym prawej komory bocznej

Ból stopy, uda i niedowład nogi przy ognisku hiperintensywnym przy rogu potylicznym prawej komory bocznej

W ciagu 3 dni zaczela mnie boleć stopa, ból szedł w góre do uda, w końcu przestałam czuć palce u stóp i nie potrafiłam jej utrzymać w powietrzu w poziomie jak siedziałam, zgłosiłam sie na pogotowie, krew ok , po rezonansie magnetycznym taki wynik: Hyperintensywne ogniosko 4x3mm w T2 i Flair przy rogu potylicznym prawej komory bocznej niesharakterysowane- nie wzmacnia się po SK Wydaja się wydzielać pojedyncze ogniska ok 2mm w płatach czołowych- niepewne, dostałam w szpitalu ketonal , poobserwowali i wywalili do domu, nie chcą mi powiedzieć co przedstawiają te ogniska,od czego mogą być itp. Mam dopiero 23 lata , w wypisie pisze ze mam sie skontaktowac z poradnią neurologiczną za 3 miesiące , czy jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć o co chodziz tymi ogniskami w moim wypisie??

Kamila23 2012-08-09, 14:04

Nie widząc zdjęcia wyniku trudno powiedzieć. Pytanie czy objawy ustąpiły? Trudno powiedzieć bez badania neurologicznego czy obserwowano Panią pod kątem SM.

neuron 2012-08-12, 13:24