Forum neurologiczne » Wady wrodzone układu nerwowego » Ból i rwanie całego ciała

Ból i rwanie całego ciała

42 lata temu urodziłam się w domu, owinięta dwa razy pępowiną i cała sina. Mam wszystkie objawy niedotlenienia, ale problemem jest ból całego ciała. Wygląda to jak zespół niespokojnych nóg( mam go stwierdzonego) ale mam go na całym ciele! Od zawsze. Ulgę przynosi ruch a w bezruchu - kawa,(16% koffeiny w saszetce) Rwie tak mocno że ciągle się ruszam wykonując chory taniec palców, ramion, rak i nóg. Doszła 7 lat temu nerwica depresyjno- lękowa (3 lata brałam Rudotel, a teraz 2 lata Doxepin 0,25mg x 3 nie ma to wpływu na ten ból) Leki przeciwbólowe i przeciwzapalne nie pomagają. Mam od HCV ( 3 lata). Przed okresem jest najgorzej. Mam mało żelaza, ale używanie go powodowało zaparcia, a i tak już miałam wycinane hemoroidy. Nie jeżdże środkami lokomocji, bo, po pół godzinie tańczę w autobusie.Moje życie to koszmar.Jest Madopar -ale boję się go brać. Zasypiam po bolesnym tańcu ciała o około 2-3 w nocy. Nadwrażliwa skóra, ciągle coś swędzi i napędza to rwanie. Chcę umrzec. jestemtakazmęczona

Barbara.Z-S 2014-05-26, 11:42

Mam podobne objawy ciagle ruszam palcami od nog rwia mnie ramiona i wogole cale cialo ale to od zebow mam prochnice ale panicznie boje sie dentysty

doda 2014-06-15, 23:04