Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Zwyrodnienia i skrajne ścieńczenie dysku L5-S1

Zwyrodnienia i skrajne ścieńczenie dysku L5-S1

Prosze o wjaśnienie wyniku CT kręgosłupa-zwyrodnienia i skrajne ścieńczenie dysku l5s1 Taki wynik odebrałam dzisiaj i jestem załamana takim beznadziejnym opisem ponieważ pół roku temu po rezonansie miałam przepukliny na dysku l4 a największą na l5s1 i spłaszczenie krążka Rok tem byłam operowana na l5s1 i odczuwam niesamowity ból przy chodzeniu ,schylaniu się Nawet w nocy nie mogę się przekręcić na bok a za miesiąc składam wniosek o rentę a tam liczą się tylko opisy Czy można zrobić jeszcze raz tomografię bo rezonansu nie mogęmiec z powodu klipsów naczyniowych[6] pozostawionych przy operacji tarczycy Proszę o pomoc

MARIA 2012-03-16, 23:17

Nie wiem czy jest sens wykonywania kolejnej tomografii skoro już właśnie wykonała Pani jedną. Ważną informacją jest jakiego typu wykonano operację na poziomie L5-S1. Możliwe, że to jej wynik. Pewnie badania kontrolnego po operacji nie wykonano, więc trudno ocenić. Radzę udać się do miejsca, w którym była Pani operowana i skonsultować.

neuron 2012-03-17, 17:10