Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ziarnistość pajęczynówki,szerokie naczynie żylne w tylnej części płata skroniowego

Ziarnistość pajęczynówki,szerokie naczynie żylne w tylnej części płata skroniowego

Proszę o pomoc.odebrałam wczoraj wyniki MR głowy,a wizytę u neurologa mam dopiero w listopadzie.Zaczęło się od bóli głowy z wysadzaniem oczu.Na wyniku MR wyszło szerokie naczynie żylne w tylnej części płata skroniowego lewego,ubytek zakontrastowania w obrębie zatoki poprzecznej lewejśrednicy ok 3 mm odpowiadający ziarnistości pajęczynówki,skrzywienie przegrody nosowej wypukłością skierowane w stronę prawą.reszta badania w granicach normy.W trakcie czekania na badanie MR miałam silne bóle głowy które zdarzają się raz na ok. miesiąc. Dostałam lek CINIE 50 mg i on mi pomógł.Proszę o wyjaśnienie wyniku ,czy leczy się to operacyjnie ?

Ania F 2011-08-13, 09:24

Badanie nie wykazuje większych nieprawidłowości. Skrzywienie przegrody nosa może skutkować chrapaniem i częstym zapaleniem zatok. Co do Pani ojbawów to przyczyną jest najpewniej migrena. Podany Pani lek, stosuje się w leczeniu migreny.

neuron 2011-08-15, 00:18