Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy , napadowy krótkotrwały , szumy uszne ,dziwny prąd w rękach

Ból głowy , napadowy krótkotrwały , szumy uszne ,dziwny prąd w rękach

Wiatam w zeszłym roku zaczęłam odczuwać dziwne bóle głowy które występowały po położeniu głowy na poduszce (do snu ) ból był narastający krótkotrwały rozpierający w rytmie pulsu który słyszałam w uchu razem z szumem usznym , slayszalam jak szumi mi krew tak jakby przepływa , ból ustępował po 3 minutach . Później zaszłam w ciąże i w drugim trymestrze bóle ustąpiły . Po urodzeniu bóle powróciły są tylko w dzień a nie po położeniu , zdążają cię kilka razy w tyg , nie zależnie czy siedzę czy leżę jak również jestem np na zakupach . Jestem bardzo zaniepokojona ponieważ bóle są bardzo silne towarzysza im dziwne prady uczucie dziwne do opisania w rękach , a także szum w uszach i uczucie rozpierania w głowie tzn ciśnienie . Pisze tu ponieważ mieszkam w Szwecji a tu po wizycie u lekarza ogólnego odmówiono mi wizyty u Neurologa . Boje się ze to może być coś poważnego . Ponieważ te bóle występują z nienacka i są silne . Proszę o poradę co robić ?

Basia 2018-03-12, 19:35