Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Zesztywnienie, przewracanie oczami i omdlenie

Zesztywnienie, przewracanie oczami i omdlenie

Witam przed wczoraj rano obudzil mnie silny ból brzucha bardzo chciało mi sie do łazienki wiec poszłam, nagle poczulam ze robi mi sie słabo jednoczesnie majac biegunke szybko poszłam do kuchni napic sie wody usiadłam przy stole prawdopodobnie zemdlałam ale majac biegunke i wychodzac w trakcie jej z łazienki oczywiscie utrzymujac czystosc swoja, niestety podczas gdy zemdlalam przy stole prawdopodobnie wydalam reszte z siebie biegunki rodzice mowili ze zesztywnialam i oczy przewrócilam . mam równiez chorobe hashimoto jest to choroba tarczycy niestety przez wlasna głupote odstawilam leki i nie bralam ponad 5 miesiecy THS wyszło 8.45 poprzednim razem gdy objawiala mi sie tarczyca równiez zemdlałam majac THS 13,76. czy mogą byc to objawy od tarczycy tak jak wtedy i z powodu tego moglam zemdlec oczywiscie zaznaczajac ze mialam biegunke i musialam zejsc z lazienki która potem wyszla gdy zemdlalam . czy mam padaczke ? wstepne badania krwi morfologia K NA GLUKOZA wyszly dobrze cisnienie wyszło 120/80 ekg rowniez . martwie sie czy to od przysadki mózgowej tak sie stało czy od tego ze wyszła teraz padaczka . prosze o pomoc bo nie chcialam zostac w szpitalu ale boje sie bardzo

A*K 2012-01-19, 20:11

My tutaj na forum lekarzami nie jestesmy jedynie mozemy operać sie na wlasnych doswiadczeniach koniecznie racze skontaktowac sie z lekarzem bo niewiem czy ktos bedzie w stanie procz lekarza powiedzieć Pani cos wiecej niż ja.

Sylwia_26 2012-01-21, 19:33

Radzę udać się do lek. rodzinnego lub prywatnie do neurologa. W Pani przypadku najlepiej wykonać eeg i jak najbardziej rozważać rozpoznanie padaczki. Objawy na to wskazują. Jeśli jednak był to jeden napad to nie przesądza on jeszcze ostatecznie o rozpoznaniu.

neuron 2012-01-21, 20:44

Witam sam jestem chory na padaczke pierwszy raz miałem atak na egzaminie na prawko też nie przewidziana utrata przytomnosci z tym to udaj się do lekarza ja kiedyś chodziłem prywatnie to tylko kasa na stół i następnym razem będziemy myślećnad tym a on jest spec. w tym kierunku znajdz sobie dobrego lekarza ja teraz chodze do rodzinnego i jest nawet lepiej.pozdrawiam

Tomek 2012-01-28, 23:41