Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Zdrętwiała, ścierpnięta skóra z tyłu głowy

Zdrętwiała, ścierpnięta skóra z tyłu głowy

Witam mam 39lat
Od 2009 roku choruję ,najpierw miałem słyszalne tętno w lewym uchu po kilku miesiącach zacząłem się bardzo źle czuć bóle ,pieczenie między łopatkami,zdrętwienie skóry z tyłu głowy,niepewna równowaga(jakbym był pod wpływem alkoholu) i neurolog zdiagnozował ze jest to zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego.
Bóle z czasem przestały mi tak dokuczać ,chociaż są dni gdy dalej boli
Jednak cały czas mam to zdrętwienie z tyłu głowy,i tą niepewną równowagę ,słyszalny puls w lewym uchu najbardziej gdy się położę,szum w obu uszach.
Ostatnio robiłem mri kręgosłupa szyjnego i nic nie wykazało że jest ucisk na rdzeń.
Byłem też u laryngologa ,który powiedział że szumy w uszach mogą być ze zmian miażdżycowych
Proszę o pomoc co robić

Grzegorz 2013-01-07, 12:23

Podaje moje wyniki z Rezonansu Magnetycznego;
Spłycenie fizjologiczne lordozy kręgosłupa szyjnego.trzony kręgów o zachowanej wysokości i prawidłowej intensywności sygnału,bez zmian ogniskowej.
Tarcze międzykregowe w odcinku szyjnym o dyskretnie obniżonej intensywności sygnału T2 zależnych od zachowania wysokości.tarcze międzykręgowe bez cech dokanałowego przemieszczenia.Uwidoczniony odcinek rdzenia kręgowego bez patologii ogniskowej

Grzegorz 2013-01-11, 09:57