Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Zawroty głowy przy padaczce

Zawroty głowy przy padaczce

Mój syn ma 13 lat od 10 lat leczony jest na padaczkę pierwsze objawy zawroty głowy wymioty sen , zmiana leków zawroty głowy oczopląs, obecnie bierze ollfiryn long 1000 na noc ale zawroty głowy nadal są po których przesypia cały dzień dodam że stwierdzono wodniaka w płacie czołowym jest nie duży ale jest do tego ma silną nadpobudliwość z brakiem koncentracji ostatnie eeg wyszło bez napadowe więc neurolog stwierdziła że te zawroty są od kręgosłupa gdy byliśmy pod opieką neurochirurga tez wyszło eeg bez napadów i lekarz chciał odstawiać leki ale kontrolne eeg wyszło złe i leki zostały teraz mam tą samą sytuacje u neurologa który chce odstawić leki nie wiem co o tym wszystkim myśleć boje się o syna zdrowie tym bardziej że ostatnia wizyta u lekarza nie była miła lekarz na krzyczał na syna kazał mu się zamknąć i powiedział że jest egoistą i jak tak dalej to do psychiatry go wyśle co ma robić za tydzień mam ct głowy wyproszone proszę o poradę

Anna 2013-01-22, 11:17

Witam, moja 12 letnia córka również leczona jest na padaczkę po wielu zmianach leków jesteśmy od miesiąca na trileptalu i depkinie. jednak lek nie przynosi rezultatów, trzęsą jej się ręce, rozdrażniona jest, senna, częste napady padaczkowe, lekarz również chce odłączyć jej leki, wysłał do psychiatry bo stwierdził że są to napady na podłożu psychicznym. w marcu 2011 córka miała stan padaczkowy, trafiliśmy na OIOM / eeg było złe teraz eeg wychodzi dobrze ale napady są też nie wiem co robić

ewa 2013-01-23, 09:50

Czyli mamy taką sama sytuację ja w ciągu 10 letniego leczenia zmieniłam lekarza ale to nie pomogło synowi teraz przy zmianach pogody prawie codziennie ma zawroty do tego ma oczopląs lekki nie wiem czy na tej stronie są jacyś lekarze może by co kol wiek poradzili nam pozdrawiam

anna 2013-01-23, 22:13

Na początku lutego pojechaliśmy na własną rękę do kliniki (cały styczeń miała drgawki i napady=córka miała osłabione wyniki morfologiczne i krew z kałem) przyjął nas ale....lekarz poinformował mnie żebym w taki sposób nie postępowała z nim, mamy swój szpital rejonowy( nie mamy oddziału neurologicznego) i lekarz w poradni to oni powinni się zająć nami *tak ale to on przecież ustawia nam leki i to on ma obowiązek je kontrolować jak się coś dzieje* wykonał eeg wideo wszystko dobrze bez drgawek, przy wypisie powiedział, ;mam nadzieję że ostatni raz przyjechaliśmy w ten sposób wymagam od niego leczenia, informacji , konsultacji a jemu z wypisem się dwie godziny schodzi..... stałam w szoku na korytarzu i nie mogłam sobie uzmysłowić że lekarz może w ten sposób.... na koniec wręczył mi wypis i powiedział..... widzę że pani nadal jest niezadowolona,,,, brak mi słów nie wiem co mam robić
jeżeli uważa że są to napady psychogenne to dlaczego upiera się przy leczenia na padaczkę, którą lekarze stwierdzili w lipcu 2011 na podstawie eeg czy ktoś może mi pomóc bo nie wiem już co robić

ewa 2013-02-20, 11:48