Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Zawroty g³owy i atak bólu g³owy po wstaniu z ³ó¿ka

Zawroty g³owy i atak bólu g³owy po wstaniu z ³ó¿ka

Witam, 3h temu po wstaniu z lozka (nie spalam wtedy jeszcze) zaczelo krecic mi sie w glowie, przez co zaczelam strasznie panikowac bo nie wiedzialam co sie dzieje, to wywolalo poty i zimne konczyny, choc o wlasnych silach dalam rade dojsc do lazienki i spowrotem do lozka, ale gdy tylko polozylam sie to zaczela bolec mnie glowa w jednym miejscu, z tylu po prawej stronie i przy dotyku czulam cieplo, potem odczulam bol prawej strony zuchwy, przy otwieraniu buzi i stopniowo prawej polowy glowy, w tym momencie czuje jeszcze bol, boje sie wstac z fotela, bo jak siedze to nie mam zawrotow tylko podczas chodzenia, skad taki nagly atak, nie mam problemow z cisnieniem, czy moze to byc tetniak? bardzo prosze o pomoc i diagnoze, pozdrawiam

Ola, 25 lat 2012-01-23, 04:26

Bez badania trudno podaæ przyczynê. Ale najpewniej przyczyna jest laryngologiczna, nie mo¿na wykluczyæ neurologicznej ze wzglêdu na opisane objawy. W razie pogorszenia stanu mo¿na udaæ siê na izbê przyjêæ do szpitala gdzie zbada Pani± lekarz.

neuron 2012-01-24, 17:53