Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Zawroty głowy, bóle oczu i nosa, drętwienie czoła oraz utrata węchu i smaku

Zawroty głowy, bóle oczu i nosa, drętwienie czoła oraz utrata węchu i smaku

Witam, mam 21 lat wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu gdy po silnym zdenerwowaniu dostałem zawrotów głowy i uczucie zmęczenia, miesiąc później doszedł ból oczu, nadwrażliwość na światło. wydawało mi się że to nic takiego więc robiłem wszystko normalnie, ale zamiast się polepszyć do poprzednich objawów doszło zdrętwienie czoła i ból nosa. Po wizytach u neurologa i laryngologa zrobiłem badania tomografi głowy, tarczyce, morfologie krwi i prześwietlenie zatok, żadne z badań nic nie pokojącego nie wykazało. Zacząłem chodzić na siłownie i normalnie ćwiczyć po kilku treningach do oblawów doszło na domiar złego dość duża utrata węchu i smaku oraz zmniejszenie czucia bólu i wysiłku. Leki jakie do tej pory zarzywałem to Divascan i Tolperis VP(na migrene). proszę o pomoc.

Mateusz 2010-11-11, 13:08

Objawy sugerują migrenę. Czy zaburzenia węchu i smaku były chwilowe? Jeśli tak to prawdopodobnie właśnie migrena.

neuron 2010-11-11, 16:04

Zaburzenia węchu i smaku utrzymują się ciągle od kilku dni, a leki wcale nie pomogły.

Mateusz 2010-11-11, 16:37