Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Najpierw zawroty głowy teraz zaburzenia smaku

Najpierw zawroty głowy teraz zaburzenia smaku

Od poczatku roku dzieja sie ze mną dziwne rzeczy.
Mam wrazenie że może miec to związek z uderzeniem w głowe, dokladnie 2 stycznia uderzylam sie podczas sprzatania w pokoju dzieci o wiszacą na ścianie półkę, uderzenie nie było bardzo mocnę ale dość konkretne. W ciagu paru nastepnych dni zaczęłam miec zawroty głowy, byly bardzo uciążliwe i chwilami były też mdłości. Poszłam do lekarza, dostałam skierowanie do neurologa ale niestety wizyta miała być za kilka dni, wiec postanowiłam sie jakoś wspomóc do tego czasu i zakupiłam w aptece Ginkofar - wiedziałam że usprawnia pracę mozgu.
Po zażyciu tabletek zawroty mijały sle gdy zapomnialam wziąsc tabl znow wracały.
Nadeszla wizyta u neurologa
Pani dr nie dowierzała za bardzo moim dokegliwością ale wypisała skuerowanie na tomografie komputerową głowy- niestety najbliższy termin jaki udało mi sie znaleźć w okolicy to 14 maj.
Dalej biorę ginkofar i zawrotów nie czuję.
Nastepna rzecz która mnie spotkała to po infekcji jamy ustnej nie czuje smaków głownie słodkiego trwa to już drugi tydzien i coraz bardziej mnie dobija...:(
Bylam u lekarza i dostałam płyn do płukania jamy ustnej i niestety dalej nic.
Mam wrazenie ze ma to jakieś powiązanie neurologiczne
Czy to może być jakiś góz albo coś? że najpierw zawroty głowy a teraz brak odczucia smaku...
Mam też chorobę Hashimoto i gdzieś czytalam że mogą też wystąpić czasem takie rzeczy...
Już sama nie wiem zgłupiałam
Ale mam już dość jedzenia bez smaku....

Pomocy!

Madziulka13 2015-02-25, 19:50