Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Zatkane uszy, lekki ból, echo i szumy

Zatkane uszy, lekki ból, echo i szumy

Witam 2 dni temu obudziłam się z zatkanymi uszami, myślałam ze mi przejdzie ale nie, mam wrażenie wody w uszach, słysze jakby przez echo, przejeżdżający samochód powoduje takie echo ze aż mnie boli, słabiej słysze, ciagle pytam bliskich co mówili. Czasem mam wrażenie bólu w uszach albo moze mi się tylko tak zdaje od tego uczucia pełności. Mam zawroty głowy. W uchu słysze ciagły szum tak jakby w muszelce. Dolegliwości bardziej jakby dotyczą ucha lewego ale prawe zdaje sie też szwankować. Najgorsze jest jednak uczucie jak bym miała coś w głowie, wewnątrz uszu, jakby coś tam było. Skakałam na jednej nodze, ziewałam, próbowałam dmuchać przy zatkanym nosie, użyłam acerumen nic to wszystko nie dało. Wizyte u laryngologa mam dopiero za kilka dni, kręci mi się w głowie, zrobiłam się jakby bardziej otępiała, wolniej kojarze. Obawiam się że to może być coś poważnego skoro płukanie uszu nic nie dało. Czy to może być jakiś guz lub coś? Boje sie że nie odzyskam słuchu, od wczoraj nawet się pogorszyło. Mam 23 lata. czy to może być coś poważnego? Bardzo proszę o pomoc.

DagmaraKolipowicz 2012-08-25, 01:10

Witaj, polecam jak najszybciej udać się do Instytutu Fizjologii i Patologii słuchu w Warszawie, jeśli mowa o szumach usznych, to coś o tym wiem, od 10 lat leczę się w tym instytucie właśnie na szumy uszne i nadwrażliwość na dźwięki, a specjaliści są na prawdę na skalę światową! Gorąco polecam

rutaxxx 2012-08-26, 23:31

Po 3 dniach odzyskałam słuch i uszy odetkały się, pobolewała mnie głowa trochę jeszcze. Dostałam od laryngologa Buderhin i xylogel ale dolegliwości minęły zanim jeszcze zaczęłam stosować.

dagmaraKolipowicz 2012-09-03, 22:43