Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Zapominanie i niepełna świadomość a dopalacze i marihuana

Zapominanie i niepełna świadomość a dopalacze i marihuana

Cześć nie wiem od czego zacząć bo się na tym nie znam ehh ok : więc zdarzało mi się dawniej zapominać paru rzeczy ale zawsze miałem tak zwaną świadomość umysłu orientacje i mogłem się skupić na wszystkim nawet bardzo dokładnie widziałem cały obraz jak patrzyłem aa teraz nie wiem co się stało ale od dłuższego czasu jest jakiś problem nie mam pełnej świadomości mogę robić co chcę ale tak jakoś dziwnie nie mogę się skupić na całej stronie nie mogę przeczytać strony kartki bo mnie coś dopada czasami obraz mi się rusza ale przez chwilę bo zaczynam się tzw*OGARNIAĆ* dziwne mam mysli zapominam wszystko wiem że coś było ale nie pamiętam co nie pamiętam co było wczoraj nawet na obiad pamiętam chwile obecną żyję tak jakbym musiał nie że chciał ;? domyślam się czym może to być spowodowane ale dużo osób mi mówiło że nie ma szans z tak długim okresem bo wiadomo że większość paliło środki odurzające a ja to robiłem dość rzadko aż nagle przez kilka dni na wyjeździe kolega mieszał dopalacze i marihuanę i tak dwa dni paliliśmy wiem że to było złe ale wtedy o tym nie myślałem nie wiedziałem że mogą być takie skutki nie mogę powiedzieć czy to było zaraz po tym bo nie pamiętam ! aa już minęło od tego wyjazdu dobre 3 miesiące proszę pomóżcie bo nie wiem co robić do jakiego lekarza iść

Aa i jak jestem nie wyspany to jest gorzej aa jak jestem to troszkę jest mi lepiej PS: przepraszam za interpunkcję

Mikołaj 2013-12-01, 22:13