Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Zaburzenia ruchu po operacji usunięcia dysku na obrębie odcinka L5-S1

Zaburzenia ruchu po operacji usunięcia dysku na obrębie odcinka L5-S1

Witam jakies połtora tyg temu miałam operacje usuniecia dysku na otrebie odcinka l5 s1.wyszłam do domu na drugi dzien po operacji bo wszystko byłpo dobrze ale dziwne objawy zaczely sie wieczorem w prawej połowie prawej nogi zaczełam odczuwac odretwienie i tak czuje do dzis a jestem poltora tyg po operacji bylam u neurologa i owiedzial ze to mze byc spowodowane operacja i trzeba odczekac miesiac zeby to sprawdzic. jakies pol godz temu chcialam wstac z łóżka i straciłam całkowita władze w lewej nodze przewrocilam sie ten niedowład odczuwałam 20 min i teraz po mału wszystko chyba wraca do normy,ale nie wiem co robic teraz siedzac mam zawroty głowy i czuje sie słabo ,nie wiem co z tym wszystkim robic czy to jest normalne takie objawy jak moje po operacji?prosze o szybka odpowiedz

ANIA 2012-03-05, 16:32

Najlepiej zglosić się do neurochirurga tego co Panią operował lub do tego samego szpitala. Potrzebna jest ocena neurochirurgiczna.

neuron 2012-03-08, 18:29