Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Zaburzenia równowagi, wzroku, zmęczenie i drętwienie kończyn

Zaburzenia równowagi, wzroku, zmęczenie i drętwienie kończyn

Witam od dziecka mam problemy z kregoslupem i zaburzeniami równowagii w wieku 15 lat przestałam sie leczyc ,ostatnio miewam czeste bóle głowy (promieniujace na lewe oko ),zaburzenia równowagi (raczej zbyt czesto ),byłam u neurologa wykonano badania neurologiczne lekarz stwierdził ze nie mam odruchów neurologicznych po prawej stronie i konsko szpotawa stope :) zlecono TK kregosłupa (w dziecinstwie zapisano mi w karcie ze mam rozszczep L5)i stwierdzono przepukline kregów szyjnych i ledzwiowych i tyle ..odesłano mnie do domu ,a ja nie najlepiej sie czuje z tymi zaburzeniami ,bólami głowy itd ..gdzie sie udac jakie badania powinam wykonac Co to moze byc?

Marzena 2011-11-21, 10:40

Należy wykonać MR kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego a także rozważyć MR głowy. Należy udać się do neurologa. Pani objawy mają jak najbardziej związek z chorobami kręgosłupa.

neuron 2011-11-23, 14:19

Mam jeszcze jedno pytanko jaka chorobe kregosłupa moga sugerowac takie dolegliwosci ? i ile moga trwac takie badania (sadze ze bede musiała sie położyć w szpitalu ),a mam 2 dzieci i musze sobie jakos wszystko zorganizowac a wizyte u neurologa mam za tydzien dopiero
Z góry dziekuje za odpowiedz

Marzena 2011-11-24, 19:34