Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Zaburzenia orgazmu przy stosowaniu Lamitrin

Zaburzenia orgazmu przy stosowaniu Lamitrin

Ok kilku lat mam padaczkę. Stosowałam już wiele leków, a teraz przyjmuję Lamitrin. Chciałam się dowiedzieć, czy ten lek (a także inne leki przeciwpadaczkowe) może obniżyć odczuwanie orgazmu? Wydaje mi się, że w moim przypadku właśnie tak jest, ale chciałam jeszcze kogoś się poradzić.














Sylwi29 2011-01-19, 16:27

W życiu miałem 2 (słownie dwa) ataki padaczki, w moim przypadku, jak się zdaje, spowodowane bardzo dużym oponiakiem. Oponiaka już nie ma. Jednakże zażywam Depakine Chrono 500 2x1 jako zabezpieczenie, jak sądzę. Operacja była 24 dni temu, tydzień temu zakończyłem sterydy - Dexamethason, pod koniec już naprawdę śladową dawkę, 1 mg dziennie. Jedno mogę powiedzieć: orgazm nie istnieje. To znaczy ejakulacja tak, jakakolwiek przyjemność nie. Dodam, że wymuszony chorobą post trwał dwa miesiące więc i potrzeba była duża. Jest to bardzo dziwne zjawisko i daruję sobie dalsze próby na czas bliżej nieokreślony. Mimo, że wpis na forum stary piszę o tym bo w sieci nie ma na ten temat żadnych informacji a jestem bardzo zainteresowany.

Griton 2014-07-24, 18:31

Ja biore lamictrin , orfiril i topamax lecz żadnych skutków ubocznych nie zauwarzyłem ..

paweł 2014-10-27, 21:38